Novinky ze SkútrŠnůry 12

9.5.2015

Největší sraz všech skútrů v ČR SKÚTRŠŇŮRA se letos pojede už po 12. Termín byl tradičně stanoven na druhý víkend v červnu a jako místo konání bylo vybráno Výstaviště v pražských Holešovicích. Přípravy jsou v plném proudu a my se s vámi nyní podělíme o podrobnosti.

 

Když jsme v únoru začali řešit letošní ročník přemýšleli jsme, kde tenhle ročník uskutečnit.

Vzhledem k loňskému ročníku, který obsahoval pouze Spanilou jízdu a díky vašim podnětům, aby akce byla obsahově více bohatá, chtěli jsme to změnit a opět pro vás připravit dobrou akci.

Volby místa byly kemp Džbán, kde se již několik ročníků pořádalo a Výstaviště Praha – Holešovice. Díky zájmu a ochotě Rozvojových projektů Praha se na akci podílet bylo rozhodnuto. Letošní ročník bude ve velkém a na Výstavišti.

Akce tedy proběhne 13.6.2015 na Výstavišti v Praze - Holešovicích a začíná již v 8.00 hod ráno, kdy se skútraři sjíždějí. V 10.00 hod se výráží na 35 km dlouhou projížďku Prahou tzv. "Spanilou jízdu" a následně se vracíme zpět do areálu, kde je pro účastníky připraven celodenní program v podobě prezentací partnerů, soutěží a různých vystoupení. Akce je plánovaná do 22.00 hod.

Po domluvě s kluky ze skutrportal.cz jsme spojili síly a začali na akci intenzivně pracovat. Námi osloveným partnerům se naše myšlenka natolik zalíbila, že se ve velké míře rozhodli akci podpořit a podílet se na ní.

Na letošním ročníku se tak můžete těšit na zástupce firem

Honda, Kymco, Peugot, Benelli, Keeway, Qudro, SYM, IXS SPORT, Dunlop, Uniqa, Dan Tracker a několik dalších se kterými nyní jednáme.

Doprovodný program bude letos také bohatý, čeká vás:

  • Spanilá jízda Prahou – trasa cca 35 km
  • Soutěže – hod výfukem, přetahovaní lana, slalom a mnoho dalších
  • MotoGhymkhana - Jedná se v podstatě o jízdu zručnosti. Moto Gymkhana má ve světě svou tradici a pokud se chcete o tomto sportu dozvědět víc nebo se zlepšit v ovládání svého skútru budou vám k dispozici odborní asisteni, kteří Vám vše rádi vysvětlí.
  • Živé vstupy partnerů s moderátorem – informace o produktech, zásady bezpečnosti
  • A mnoho dalšího….

Letošní ročník SkútrŠňůra 12 je také podpořen dalšími partnery jako je skutrportal.cz, motohouse.cz, časopis Scooter style, scootershop.cz,  Repsol.

Akce je sice již za měsíc, ale stále nás čeká mnoho práce, o které vás budeme informovat.

Doufáme, že se na letošní ročník chystáte a budete se s námi skvěle bavit.

Vstupné na tuto akci je 120 Kč (v případě dvou osob na vozidle platíte pouze jednou)
V případě potřeby ubytování si můžete pokoj rezervovat zde: http://prazske-ubytovny.cz/kontakt/
Lze parkovat i se skútry

Novinky

18. ročník Skútršňůra 2021

12.6.2021

Důležité informace, viz obrázek:

» více

17. ročník "Skůtršňůry 2020

3.6.2020

Informace pro účastníky skútršňůry roku 2020
Datum: sobota 13.6.2020
Místo srazu: parkoviště - Na Mlejnku, Praha 4 - Braník
(každá navigace umí toto místo najít, orientační bod dětské hřiště, jmenovaná ulice je dlouhá a klikatá, ale najde ji každý)

» více

Zapište si již 14. Skútr Šňůru do kalendářů

13.3.2017

Letošní Skútr Šňůra se bude konat 10. 6. 2017 s novým startovacím časem, startovat budeme již v 9:00 :-) Trasa stejná jako minulý rok, více se dozvíte v listu "Šňůry" Těšíme se na vás!

» více

Všechny novinky

Partneři a sponzoři akce

SKUTRPORTAL - vše o skútrech. Společnost Montplast se specializuje na výrobu a montáž zastřešení bazénů. Zastřešení bazénů se vyrábí ze systémových hliníkových profilů, opatřených povrchovou úpravou.