11. Šňůra 2014

A je to tu!

Termín už 11. celorepublikového srazu všech skútrařů a skútříkářů byl stanoven na 14.-15.6.2014


V sobotu 14.6.2014 se uskuteční již 11. Skútr Šňůra.

Po dvou letech na Pražském parkovišti Džbán, je letošní ročník opět záležitostí odpočinkovou, která je směřována do pohodového srazu všech majitelů skútrů. Skútr Šňůra bude proto "oholena" o nadstandardní programové záležitosti. Již tradiční sraz bude na parkovišti v ulici Na Mlejnku v Praze 4 - Bráníku.

Co se bude dít v místě srazu:

V čase od 8:00 do 10:00 se budeme shromažďovat na tomto parkovišti. Tento čas je určen pro shromáždění, bez registrace účastníků,  pro hromadné poučení účastníků o bezpečnosti a pravidlech jízdy v koloně a dále pro poskytování dalších informacích o průjezdu Prahou a oklolními městy. Účastníci mají dostatek času pro doplnění paliva u blízké čerpací stanice. V 10:00 bude zahájen start výjezdem Skútr Šňůry! Časový posun není možný díky křížení s akcí AVON!

Plánované zastávky Skútr Šňůry:

Jedinou zastávkou na odpočinek a dotankování bude na čerpací stanici - Davle VS Petrol. Toto naleznete v mapovém itirináři níže.

Časový rozvrh:

  • Základní sraz Na Mlejnku od 7:30
  • Plánovaný výjezd v 10:00
  • Zastávka na dotankování - Davle VS Petrol
  • Příjezd Nová Rabyně cca 12:15

Průjezd Praha:

GPS srazu: 50°02'03.8"N 14°24'36.2"E - ulice Na Mlejnku


Plán jízdy:

Parkoviště NA Mlejnku, Ke Krči, Modřanská, Podolské nábřeží, Rašínovo nábřeží, Masarykovo nábřeží, Smetanovo nábřeží, Křížovnická, Mánesův most, Klárov, Chodkova, Badeniho, Milady Horákové, Veletržní, Hlávkův most, Wilsonova, Václavské náměstí, Mezibranská, Skolská, Nuselský most, Na Pankráci, Na Strži, Jeremenkova, Modřanská, a dále směr Komořany – Zbraslav, Výjezd směr Davle – Slapská přehrada – Nová Rabyně -CÍL

Trasa v mapách GOOGLE

Letošní ročník mnohé asi hodně překvapí. Jelikož bereme tento ročník jako odpočinkovou záležitost, vyhovíme tímto Pražským, ale i mimopražským účastníkům. Po deseti letech organizování tohoto celorepublikového srazu a průběžného sbírání informací co vylepšit, naopak jedenáctý ročník necháme klidným a bezpečným. Jako vždy je pro nás velice důležitá účast a tím i podpora komunity skútrařů. Jako nejdůležitější je tedy spanilá jízda, která bude jako vždy doprovázena motorizovanou jednotkou POLICIE a již dobře organizovanými stavěči z našich řad. Důrazně žádáme všechny účastníky, ať si pečlivě prostudují pravidla jízdy ve skupině. Díky velikému nárustu stopětadvacítek předpokládáme na srazu spoustu nováčků. Nováčci, tato akce je pořádána pro všechny a jejím cílem je poukázat na vysoký nárůst nás skútříkářů ve městech a v ulicích. Pamatujte! jak se budeme chovat my, tak se k nám budou chovat i plechovkáři! Ukažme všem, že jsme zde a že s námi musí počítat!

Spanilá jízda

10:00 - 12:30 (může být pozměněn) V 10:00 vyrazíme na oficiální průjezd hlavním městem. Kolona skútříkářů se předem poučí jak se mají chovat a za tímto účelem bude poskládána standardním způsobem - malé obsahy vpředu, velké obsahy vzadu! Tímto prosíme všechny účastníky, aby si osvojili pravidla jízdy ve skupině. Při nedodržení těchto pravidel bude účastník z bezpečnostních důvodů okamžitě z kolony vyloučen!

Cíl akce - kemp Nová Rabyně:

Cíl trasy a závěr akce Skútr Šňůra je plánován v kempu Nová Rabyně, kde se účastníci můžou ihned po příjezdu ubytovat a najít si své místečko pro pohodové odpoledne. Připravené budou oblíbené pochutiny na grilu, alkoholické i nealkoholické pivečko a drinky. V průběhu odpoledních hodin budou bude prostor i na dobrovolné soutěže pro pobavení účastníků s nočním završením v plážovém klubu Egypt. Soutěže se ale v letošním ročníku budou pořádat dobrovolnou formou. Znamená to, že staří ostřílení účastníci, kteří znají průběh dne na Rabyni, si můžou po dohodě s DJ půjčit zvukové zařízení a naplánovat tak na odpoledne několik soutěží a nenechat toto jak bylo v deseti řočnících na pořadatelích. Fantazii se meze nekladou! Věříme, že se zábava vydaří a že si z odpoledne odneseme spoustu krásných zážitků, o večerním programu v Plážovém baru Egypt se raději zmiňovat nebudu :-). Pro účastníky akce je automaticky přístupná pláž a okolní občerstvení.

Ubytování v kempu:

Standardně si můžou účastníci srazu vybrat ubytování.

  • Objednání pokojů ( předem ) v místě akce ( parkování skútrů před ubykací ) - dostupnost a ceny pokojů
  • Pronájem placů pro vlastní stany ( parkování skútrů u/ve stanu ) - ceny
  • Pod širákem - na vlastní uvážení účastníků

Platby a ceny pro účastníky:

Vstupné a ani jiné poplatky se nevybírají!


Další informace budou průběžně doplňovány. Případné dotazy a náměty můžete směrovat na oficiální email organizátorům: info@skutrsnura.cz

Novinky

21. ročník Skútršňůra 2024

8.6.2024

facebook.com/skutrsnura - aktualně vždy k 1.5.

» více

19. ročník Skútršňůry 2022

11.6.2022

Trasa I. část – Praha:

» více

Všechny novinky

Partneři a sponzoři akce

Společnost Montplast se specializuje na výrobu a montáž zastřešení bazénů. Zastřešení bazénů se vyrábí ze systémových hliníkových profilů, opatřených povrchovou úpravou. SKUTRPORTAL - vše o skútrech.